סדנאות לאירגונים

סדנאות והרצאות מעוררות השראה עם המנטור המוביל בארץ לתחום בניית כוח הרצון!

 

 

 

 

 

"במשך כשלוש שעות בלבד הצלחת לעורר, לקלף, לשנות, לדחוף ולהניע לתהליך מדהים בתוך החברה. הסדנא החלה בהגדרות מיהו מנהיג וגררה ויכוחים והתנגדויות והיה מדהים לראות איך בדרכך המיוחדת מוססת כול התנגדות והפכת אותה ל"מנוע" של שיתוף פעולה. עוררת למחשבה ולשינוי תפיסה אצל רובנו. נוצרה פתיחות ונוצר דיון מדהים ומפתיע, גם לנו, בינינו, למרות שרוב המשתתפים מכירים אחד את השני כבר שנים, גילינו דברים חדשים על עמיתים וזה לבדו עשה את שלו. כמנהלי החברה הגדרנו לך כמטרה את הצורך להניע אנשים לעורר מוטיבציה, ליזום כדי להתקדם הלאה, וכבר בסיומה של הסדנא, לאחר שלוש שעות בלבד, יצא כול אחד עם רשימה כתובה ומוגדרת של הדברים שברצונו להשיג ובן זוג "שומר" ואחראי. אני שומעת שיחות בין "זוגות לסדנא" שבודקים אחד את השני. אני רואה את ההשתדלות להשיג את המטרות ואני רואה ללא ספק את הצורך בעוד מידע, ובהמשכיות לתהליך. אני מרגישה ב"תנועה" דבר שהכרחי בעיני לכול עסק מצליח. אני בטוחה שהמעט הזה יתבטא בעתיד אם בניהול עובדים, בשיווק,  או בכול היבט עסקי אחר. אנחנו נשארנו עם טעם של עוד ואנו מתכננים סדנא של מס' מפגשים כדי להפיק ממנה וממך כמובן, את המיטב". ענת שמחי, מנהלת כספים ומשאבי אנוש, מוקד מטרה.

 "הרגלים מנצחים" עוסקת בין השאר בהכשרה למנהיגות באירגונים, מוסדות מדינה, חברות הייטק ועוד.

אנו מציעים מגוון של פתרונות המסייעים להפוך את מנהלי האירגון ועובדיו למנהיגים- סוכני שינוי שלוקחים אחריות בעצמם, מקטינים את התירוצים ומהווים דמות מעוררת השראה בתוך הצוות והחברה.

ההתמחות שלנו היא בהטמעת כלים אימוניים מעולים בעבודה תהליכית עם מנהלים ועובדים נבחרים בבניית כוח רצון אירגוני. אנו מציעים הרצאות, סדנאות קצרות וסדנאות הכשרה למנהלים ועובדים.

כל הסדנאות נבנות לאחר התאמה ובניית הצרכים מול מחלקת משאבי האנוש של החברה, בכדי לייצר פתרון אופטימלי לצרכי האירגון. כל המפגשים וההרצאות מועברים על ידי אנשי צוות בכירים- מאמנים ויועצים אירגוניים שלכולם ניסיון של תפקידי ניהול בכירים בתעשיה.

סדנאות

אנו מציעים סדנאות למנהיגות ופיתוח אישי, הכשרות עובדים ומנהלים-  שנתפרות לצרכי המזמין.

בסדנאות ניתנים כלים מעולים לניהול, בניית כוח רצון באירגון, ביצועי שיא, הורדת "מרמרת" ואווירה שלילית, הגברת חשיבה חיובית, הגדרת מטרות, הפחתת לחץ, לקיחת אחריות, סגנונות תקשורת, לקיחת אחריות, ועוד.

אורך הסדנה תלוי בתנאים רבים, וברוב המקרים מדובר ב 4- 6 מפגשים קבוצתיים.

הנה כמה מפגשי דוגמא פופולריים:

סדנת מנהיגות:

מהי מנהיגות? מה גורם לאדם להפוך למנהיג, ומה גורם לאנשים להירתם למטרה משותפת אחידה, בצוות, באירגון או כאינדיבידואלים?

מיני סדנה זו לומדים המשתתפים לקחת אחריות על סיטואציות, ומיישמים כלים אימוניים, במסגרתם הם לומדים להתמודד עם האשמה, תירוצים ותלונות.  עד סוף המפגש, נבנית מערכת לביצוע צעדים מתאימים וכל משתתף מתחייב לצעד אישי.

 סדנת חשיבה חיובית.

 כיצד להזיז את הפוקוס שלנו מלהסביר "למה אי אפשר" לצורת חשיבה של "איך כן?". במהלך הסדנה המשתתפים לומדים כיצד למצוא הזדמנות בכל קושי, ולמה יש אנשים שיש להם "מזל". אני מאוד ממליץ על הסדנה הזאת דווקא גם מבחינה חווייתית וגם מבחינת העוצמה שלה.

סדנת התמודדות עם כישלון ויציאה מתקיעות.

כולנו מפחדים להיכשל ולא מנסים דברים גדולים. אנחנו מחכים לרגע המושלם, שבו הדברים יסתדרו (אחרי החגים, אחרי הפרויקט…). אנחנו מוותרים על הניסיון ברגע שאנחנו לא במצב של "שלמות". רבים מאיתנו מונעים מזיכרון של כישלונות העבר ומפחדים לעשות, מה שמביא אנשים וארגונים למצב של תקיעות. לסדנה החווייתית יש לה יכולת הנעה מוכחת!

סדנת תקשורת אסרטיבית וסגנונות תקשורת

בסדנה זו המשתתפים לומדים כיצד לרתום את התקשורת שלהם בכדי לייצר מערכות יחסים מצוינות עם הסובבים אותם. נלמד לאפיין סגנונות תקשורת שונים שלנו ושל העומדים מולנו, וכיצד להתאים את צורת ההתבטאות שלנו לסגנון התקשורת של  עמיתינו והעובדים שלנו.

 על מנת לשמוע על ההרצאות שאנו מציעים, אנא הקליקו כאן כדי לעבור לעמוד ההרצאות

ליצירת קשר:

eli@hergelim.com

0544-932120